ZESPÓŁ POZA SCHEMATEM

ADAM SPITTAL

Właściciel – odpowiada za to by klientom i całemu zespołowi żyło się dobrze. Dba o kontakt z partnerami strategicznymi oraz firmami.

MATEUSZ GOLON

Wizjoner firmy i udziałowiec. Projektant strategicznych elementów brandu. Opiekun wydarzeń na Polskę zachodnią.

ARTUR RĄCZKA

Agent do spraw egzekucji zadań i kontroler jakości. Dba o zadowolenie uczestników kursów w całej Polsce.

PATRYK MARCINKOWSKI

Grafik kreatywny. Od niego zależy by wszystko ładnie wyglądało.

AGNIESZKA CZAJA

Doktorantka na Politechnice Gdańskiej. Dba o organizację i wysoką jakość kursów z inżynierii morskiej.

SEBASTIAN CELIŃSKI

Marketing Ninja. Dba o dobry wizerunek firmy w internecie oraz komunikację z kursatami w mediach społecznościowych.

INSTRUKTORZY POZA SCHEMATEM

TOMASZ DEREŃ

inż. Tomasz Dereń. Profesjonalny trener aplikacji firmy Autodesk posiadający status AutoCAD Certified Professional. Pan Tomasz posiada blisko 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z aplikacji firmy Autodesk. Do chwili obecnej przeszkolił blisko 1500 osób w całej Polsce, z różnych produktów m. In. AutoCAD, Inventor oraz Fusion 360.

SZYMON KUHN

Mgr inż. arch. Szymon Kuhn – Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, praktykujący architekt z ponad 10 letnim doświadczeniem. Od 2012 roku prowadzący własną działalność pod nazwą ASK Architekt. Pracownia architektoniczna specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, które stanowią ok. 90% zamówień. Nie unika również większych projektów, jak na przykład sześcio-oddziałowe przedszkole na terenie Gdańska. Umiejętność i wiedzę z tego zakresu nabył zdobywając międzynarodowy certyfikat projektanta domów pasywnych nadawany przez Passive House Institute w Darmstadt. Od 2009 roku pracuje na oprogramowaniu Revit Architecture, starając się zgłębiać tajniki projektowania w technologii BIM. Jest otwarty na dialog, lubi ciekawe wyzwania i pomysły, dlatego zdarza mu się brać udział w nietypowych zadaniach, jak na przykład prowadzenie warsztatów matematyczno-architektonicznych dla dzieci. http://askarchitekt.pl/portfolio/

MATEUSZ CYBULSKI

Inż. mechatronik Mateusz Cybulski – inżynier wielu specjalności. Konstruktor i wdrożeniowiec z 5 letnim doświadczeniem, połowa okresu doświadczenie związana i wykreowana przez Przemysłowe Urządzenia Myjące. Miał przyjemność projektować myjnie dla przemysłu motoryzacyjnego i uruchamiać ją na dalekiej Syberii. Drugie 2,5 roku wsparcie przemysłu na własnej działalności, gdzie projekt rozpoczyna się od problemu klienta poprzez wizję, projekt i implementacje, aż do rozwiązania. W między czasie posiadał epizod konstruowania foodtrucków we Wrocławskiej firmie J Obecnie prócz działalności pracuje w branży automotive poznając problemy i płynące z nich potrzeby klienta stojąc z tej strony barierki. Inventor jest jego oczkiem już od czasów studenckich, gdzie wszystkie projekty przychodziły mu z łatwością i sprawiały frajdę pracy z programem.

ZBIGNIEW MYSIAKOWSKI

„Absolwent Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa, Politechniki Gdańskiej. Wieloletni działacz kół naukowych PG: KSTO KORAB, SimLE – gdzie tworzył konstrukcje kompozytowe z laminatów włóknistych, w których specjalizuje się obecnie. Technolog i projektant w stoczni jachtowej, posługujący się głównie oprogramowaniem – Rhinoceros.”

TOMASZ SIMIOT

Mgr inż. Tomasz Simiot – ukończył Politechnikę Poznańską na kierunku Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie w 2006. Już od 2005 aktywnie pracuje w zawodzie. Zaczął od projektów warsztatowych konstrukcji stalowych, by po roku rozpocząć projektowanie konstrukcji od podstaw. Miał zaszczyt projektować jedne z większych konstrukcji w naszym kraju, np. zadaszenie Stadionu Miejskiego w Poznaniu, zadaszenie Tauron Areny w Krakowie, czy hali Podium w Gliwicach. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. W międzyczasie ukończył kilka studiów podyplomowych, kursów i szkoleń organizowanych na uczelniach technicznych w kraju. Od samego początku w swojej pracy wykorzystuje program ROBOT oraz AutoCad. W ostatnich latach wachlarz swoich umiejętności wzbogacił o obsługę programu Revit, w którym wykonuje bieżące projekty.

SZYMON WITKOWSKI

Szymon Witkowski z zawodu fotografik, absolwent Trójmiejskiej Szkoły Fotografii. Fotografią i grafiką pasjonuje się od zawsze, a od ponad 6 lat z powodzeniem prowadzi własne studio fotografii reklamowej, w którym na co dzień poza wykonywaniem zdjęć, zajmuje się także ich obróbką oraz tworzeniem kreacji graficznych.

SŁAWOMIR MILEJSKI

Mgr inż. mechanik Sławomir Milejski – konstruktor z praktycznym doświadczeniem. Zajmował się wytwarzaniem rurociągów i zbiorników na elektrownie, obecnie pracuje jako konsultant w firmię Creadis, gdzie projektuje i analizuje konstrukcje stalowe do turbin wiatrowych.
Wszechstronny jeżeli chodzi o CAD software, pomoże nauczyć się Inventora i przerzucić się na Inventora z NX’a lub SolidWorks’a.

PIOTR MRÓZ

mgr inż., absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w praktycznej pracy z modelami BIM, zarówno w zakresie projektowania jak i wykonawstwa budynków kubaturowych. Posiada certyfikat Autodesk Revit na poziomie Professional. Entuzjasta nowoczesnych technologii w budownictwie.

PIOTR MORGUN

Piotr Morgun, architekt wnętrz, absolwent Wydziału Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Praktykujący architekt wnętrz, właściciel
„Pracowni Pomysł” gdzie powstają projekty mocno związane z nurtem
recycle design. Od 10 lat działa równolegle jako grafik 3d, specjalizując się
w dążeniu do jak najdoskonalszego fotorealizmu, w oparciu o oprogramowanie:
Autodesk 3ds MAX wraz silnikiem renderującym Vray i Corona.

MICHAŁ KUREK

mgr inż. arch. Michał Kurek – absolwent wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał już po 2 roku studiów. Jako asystent architekta, w swojej codzinnej pracy w Sopocie, zajmuje się głównie projektowaniem użyteczności publicznej i zabudowy wielorodzinnej. Dodatkowo jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie programów Autodesk i optymalizowanie czasu pracy w zespole.

MAREK KOMOSA

Marek Komosa, mgr inż. Wydziału Budownictwa Politechniki Poznańskiej w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Od 2006 roku związany z projektowaniem mostów w firmie o ogólnoświatowym zasięgu, obecnie jako kierownik kilkunastoosobowego zespołu projektowego. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno na kluczowych projektach polskich (drogi ekspresowe oraz autostrady) jak i prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych w Anglii oraz Szwecji. Ma doświadczenie praktyczne w pracy z takimi programami jak AutoCad, Autodesk Robot Structural Analysis Professional, Autodesk Structural Bridge Design, Brigade Standard.

MAGDALENA NIEDRYGAS

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Pracowała ponad 5 lat jako architekt i wizualizator. Postanowiła wydobyć z tego doświadczenia to, co najlepsze. Połączyła projektowanie zorientowanie na użytkownika oraz grafikę 3D. Postanowiła całkowicie oddać się, jeszcze niedawno bardzo mało znanej dziedzinie w Polsce, UX Designie. Na co dzień projektuje doświadczenie użytkownika oraz bierze udział w projektach związanych z technologiami VR i AR.

ADAM KUJASZEWSKI

Mgr inż. mechanik Adam Kujaszewski – absolwent Politechniki Gdańskiej wydziału Mechanicznego specjalizacji Napędy i Sterowania Hydrauliczne. Posiadając wykształcenie mechaniczne doskonale odnalazł sie w takich branżach jak: hydraulika siłowa, przemysł spożywczy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemyśl ciężki on/offshore. 9 lat pracy w Inventorze zaowocowało doskonała wiedzą i umiejętnościami w tym programie w projektowaniu maszyn, rurociagów, konstrukcji, analiz FEM, symulacji. Na co dzień pracuje w Wartsila Baltic Design Centre lidera z branży oil and gas wykonującej zaawansowane projekty instalacji załadunkowych LNG/LPG, zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji. Pozytywne spojrzenie na świat , entuzjazm i niezaspokojona chęć ciągłego rozwoju to jego atuty.

MACIEJ CHMIELAK

Mgr Inż. mechatronik Maciej Chmielak – konstruktor z ponad 5 letnim doświadczeniem w praktycznej pracy z programem. Na co dzień pracuje w firmie PBP Forkos zajmującej się skomplikowanymi konstrukcjami podwodnymi na rzecz bezpieczeństwa i obronności państwa. Realizował w Inventorze wysoce wymagające projekty między innymi na rzecz NATO oraz innych instytucji naukowych.

KATARZYNA FRYDRYCH

Od kilku lat specjalizuje się w koordynacji międzybranżowej przy projektach w technologii BIM dla klientów z różnych rynków. Na co dzień pracuje jako Revit BIM Ekspert w międzynarodowej korporacji, gdzie dba o jakość projektów w kilkunastoosobowych zespołach oraz koordynuje współpracę z branżystami. Poza tym szkoli architektów i zapewnia kompatybilność oprogramowania od różnych dystrybutorów.

ALEKSANDER KARKOSZA

Absolwent fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych, poligrafii w Publishing School oraz marketingu internetowego na AGH. Prowadzi i nadzoruje wszystko, co dzieje się w Łobzowska Studio. Zajmuje się fotografią produktową i reklamową.